Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV-Serije prijedlozi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pozz ekipa

    cura mi probi glavu...ajd molim Vas stavite "Sweet Little Liars" tj. Slatke Male Lažljivice...

    naša bi ih ja na torrentima ali laptop mi nema zvuka pa je prijevod teško za naći...

    Unaprijed zahvaljujem

    zadroo

    Comment


    • Molim vas stavite seriju "one tree hill""(sezone 1-9).inače ste fenomenalni!!!

      Comment


      • novi sam na vasem forumu... zanima me da li ima di za skinuti prijevod za 10. epizodu nove serije alcatraz.... stvarno sam se navukao na tu seriju.. odlična je

        Comment


        • Ako može Chicago Code- A ifra Chicago, bilo bi super- hvala!

          Comment


          • molim vas odgovor za seriju "ONE TREE HILL",hoće li biti postavljena???HVALA

            Comment


            • The Gates------Dveri ako je moguće

              Comment


              • može kosti)

                Comment


                • Moji prijedlozi:
                  Kosti
                  Nikita
                  CSI New York
                  Cobra 11
                  2 i pol muškarca
                  Merlin (Advantures of Merlin)
                  Stupovi zemlje

                  Comment


                  • Može Arrested Development ? Hvala

                    Comment


                    • Odg: Obavijest administratora

                      poštovani,
                      ALF ipak nije ispravljen tj. nisu dodane epizode koje fale, koje zapravo epizode fale
                      vjerojatno možete lakse vi ustanoviti no ja
                      ali recimo kod vas to izgleda ovako
                      Sezona jedan 26 ep. što je doista tako
                      Sezona dva 25 ep. a doista ih je 26 znaci fali jedna (od epizode 19 vam ne stima)
                      sezona tri 24 ep. a doista ih je 26 znaci fale dvije (od ep. 9 vam ne stima jer kod vas je naslov te epizode "9 My Back Pages"
                      a trebalo bi biti "S3, Ep9 Nov. 21, 1988 Changes" http://www.imdb.com/title/tt0504394/
                      o tome vam pricam i vi ste naveli da to znate i da cete ispraviti ali niste ispravili
                      jer ukupno je 103 epizode ALF-a a vi ih imate 99 fale vam 3 tj. 4 jer ih je zapravo 102 ako uracunamo pilot epizodu
                      eto molim vas ako ste u mogucnosti sto uraditi po tom pitanju da napravite
                      srdacan pozdrav

                      Comment


                      • Povratak Otpisanih (Serija)... Ja imam DVD-ove i rado ću poslati nekome tko će napraviti DVD-rip (bez reklama) i postaviti, naravno...

                        Comment


                        • Good Wife - 1. sezona - ep. 12 fali, pa ako bi je mogli dodati, hvala.

                          Comment


                          • Nigdje ne mogu naci Forenzicarku Halifax. Stara serija ali po meni jedna od najboljih. Bilo bi je lijepo opet pogledati pa ako je netko ima molim da je ubacite.
                            Unaprijed Hvala
                            T

                            Comment


                            • Može Community?Hvala.

                              Comment


                              • molim vas serija Kosti već sam vam pisala stvarno imate sve super serije daj nabavite ovu i jedna velika velika molba ako može dr.Who sve što se može nabaviti jako bi nes usrećili,pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X