Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijavi neispravan link

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav Mislim da vam Filmovi od Police Academy bar 3 i 5 neispravni tj, prijevod vam je neispravan ako naletim na još nešto javim vam!

    Comment


    • Neispravan link - Greys Anatomy u 9.sezoni za prvu seriju.
      lp

      Comment


      • neispravan link na cijeloj seriji "Castle"

        Comment


        • neispravan link http://www.filmskimaraton.com/conten...atski-prijevod s02e10. i što je sa serijom Castle koja se cijela nemože skinuti

          Comment


          • A čemu ova stranica uopće služi..?....Ljudi svi pišu kaj je neispravno,a koliko vidim nitko ništa ne popravlja.....
            Meni i dalje ne šljaka Batllestar Galactica.....Dosje-X stoji na uploadu 6 sezone.....A i mislim da se to neće niti pokrenuti....

            Comment


            • Originally posted by baggins View Post
              A čemu ova stranica uopće služi..?....Ljudi svi pišu kaj je neispravno,a koliko vidim nitko ništa ne popravlja.....
              Meni i dalje ne šljaka Batllestar Galactica.....Dosje-X stoji na uploadu 6 sezone.....A i mislim da se to neće niti pokrenuti....
              Ispravak slijedi od 15.10.2013

              Molimo vas za strpljenje


              Hvala


              Pozdrav!

              Comment


              • neispravan link na The Heat - Specijalne agentice

                Comment


                • Serija Supernatural prva epizoda 9 sezone, nije uopće ta serija na ovom linku, nego nekakva engleska serija. Molim vas da uradite ažuriranje linka, odnosno fajla koji se downloaduje, jer isti nosi ime Supernatural, ali ne odgovara sadržaju.

                  Comment


                  • 100pht & ebreski neispravni linkovi koje ste naveli biti će ispravljeni danas u toku dana, hvala na obavještenju o istima

                    Comment


                    • "100pht & ebreski neispravni linkovi koje ste naveli biti će ispravljeni danas u toku dana, hvala na obavještenju o istima"

                      Hvala puno.

                      Lp

                      Comment


                      • Nema na čemu. Izmjena linka će biti na obostrano zadovoljstvo :-)

                        Comment


                        • Eh još da ne zaboravim. Već duže vrijeme kada kliknem za download neke od serija, sa strana se umjesto najnovije uploadovanih serija pojavljuje rubrika animiranih filmova. Ovo se ne dešava ako odaberem rubriku TV serije na lijevom frame-u, nego ukoliko izbor serije radim sa "zadnje dodano TV serije".
                          Otprilike ovo se dešava nekih 2 mjeseca. Ranije ovo nije bio slučaj.

                          Comment


                          • BAD LINK : http://www.grabitshare.com/?d=5256AE926
                            Epizoda 2: The Deception Verification
                            Teorija velikog praska ( The Big Bang Theory )

                            Titl ubija, ali bilo bi podnošljivo da je bar sinkroniziran s glumcima---- pohvala sad je slika dobra. ;-)

                            Comment


                            • nije neispravan link ali je problem s audiom na filmu white house down... tj audio je iz serije Grey's Anatomy i to bas iz S10E3 â??Everybody's Crying Mercyâ??..

                              Comment


                              • The Conjuring - Prizivanja i zadnju epizodu Breaking Bad ne mogu gledati preko USB-a na DVD playeru ( na PC mogu ). Dosad sam pogledala niz filmova i sve je funkcioniralo OK, jeste li možda nešto mijenjali ?

                                Pozdrav!

                                Comment

                                Working...
                                X