Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijavi neispravan link

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje vam je da krenete raditi posao za koji vas placamo nego sto brisete postove. Mozda se i spasite od propadanja.

    Comment


    • nego šta je sa povratom novca ili sa podrobnijim informacijama oko vašeg ne rada ? čini mi se da ću ići na adresu tvrtke na koju je izvršeno plaćanje tražiti odgovore, a mislim da nisam jedini ... samo vi brišite postove

      Comment


      • isto tako tko nam garantira povrat novca u slučaju da ugasite stranicu ako uzmem pretplatu na 12mjeseci ? znači koristim mjesec dana, vi se ugasite i dobijem nazad kiflu ?
        a opet s druge strane produživat iz mjeseca u mjesec za 75 kn se ne isplati baš u odnosu što se nudi na veći period pretplate ...
        i još pogotovo plaćat nešto što ne radi i tu i tamo svane neki novi sadržaj ...

        Comment


        • Ne štima link tj. preuzimanje filma Da:bar ( The Beaver ) te filma Brzi i žestoki 5 ( Fast Five aka Fast & Furious 5: Rio Heist ). Molim, ako se može, da se popravi. Hvala.

          Comment


          • The Shamerâ??s Daughter, skida se, ali neupotrebljivo za gledanje ........

            Comment


            • Serija White Collar - Zločinci u odijelima - Prve 4 sezone - server nije dostupan ???

              Comment


              • niti jedan link ne radi?????????

                edite: sad radi..
                Last edited by seljackapizza; 31-08-15, 17:16.

                Comment


                • Olympus serija ne radi :

                  Epizoda 7:
                  http://www.grabitshare.com/?d=558BFD0911

                  Comment


                  • Postovani, platila sam preko paypala, prije 4 dana, jos uvijek mi nije aktiviran account.. ako mi neukljucite, smatrat cu da je ovo kradja i dalje cu postupiti na osnovu toga. Ne brisite mi postove! Aktivirajte mi nalog ako zelite da radite fer, a ako ne, onda cemo drugacije. Uplaceno je sa kartice mog muza Elvis Mulavdic na ime Darijo Steklar.

                    Comment


                    • Postovani, platila sam preko paypala, prije 4 dana, jos uvijek mi nije aktiviran account.. ako mi neukljucite, smatrat cu da je ovo kradja i dalje cu postupiti na osnovu toga. Ne brisite mi postove! Aktivirajte mi nalog ako zelite da radite fer, a ako ne, onda cemo drugacije. Uplaceno je sa kartice mog muza Elvis Mulavdic na ime Darijo Steklar.

                      Comment


                      • Film Mississippi Grind je negledljiv. Slika je ukoso.

                        Hvala

                        Comment


                        • Olympus serija ne radi :

                          Epizoda 7:
                          http://www.grabitshare.com/?d=558BFD0911

                          Comment


                          • Sleepy Hollow

                            1,3,4,5 seriju ne mogu pročitat. u 1 čujem na početku zvuk ....poslije ništa.
                            Oko download-a sve ok ali kod play-anja ne ide.
                            Poz
                            Last edited by bibic; 30-11-15, 21:46.

                            Comment


                            • Poštovanje!
                              Jessica Jones
                              Epizoda 6:Youre a Winner
                              http://grabitshare.com/?d=5658318E11
                              Zašto nema titla? Hvala na brzom riješenju problema!

                              Comment


                              • Originally posted by domine72 View Post
                                Poštovanje!
                                Jessica Jones
                                Epizoda 6:Youre a Winner
                                http://grabitshare.com/?d=5658318E11
                                Zašto nema titla? Hvala na brzom riješenju problema!


                                Rijeseno

                                Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X