Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crtani filmovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maša i medvjed je super crtić

    Comment


    • teško se nađu disneyevi crtići s hrvatskom sinkronizacijom. bilo bi odlično kad bi mogli dati npr. knjigu o džungli, atlantis, robin hood, alisu u zemlji čuda, lisica i pas, zvonar crkve notre dame, mač u kamenu i druge kojih nema s hrvatskom sinkronizacijom. hvala. :-)

      Comment


      • Pokusavam naci crtane Mumini (Moomins), sinkronizirane na hrvatski. Ako ih dodate, bit cemo vam zahvalni moji djecaci i ja.

        Comment


        • Molio bih The Smurfs dugometražni sinkroniziranu verziju na hrvatski.

          Unaprijed hvala.

          Comment


          • Molimo vas ako možete staviti bilo koji od navedenih crtića, do sad ste nam ispunili svaku želju i najbolji ste.
            Spužva Bob skockani
            Big Time Rush
            Cosmo i Vanda
            Cartoonito Tales

            Comment


            • Pozdrav,

              BILO BI DOBRO KADA BISTE KONAčNO DOBILI CRTIA? "B E N 1 0".......PLIIIIIIZZ!!!moji klinci ga obožavaju.....

              Comment


              • može sinhronizirani crtići sa Baby Tv-a? nedavno su izlazili na dvd-u a više ih se nigdje ne može pronaći. I može Pocoyo? hvala

                Comment


                • i Tonko Bonko (andy pandy) hvala .

                  Comment


                  • može li crtić Maša i medvjed? Hvala

                    Comment


                    • BEN 10....BEN10....BEN 10....dajte više.....hvala!!!!

                      Comment


                      • Molim Vas kad ćete stavit neke nove sinkronizirane crtiće?Zadnje su stavljene 5 legendi na ljeto.Uzalud smo platili za tri mjeseca kad nismo ni jedan crtić mogli skinuti.Please požurite sa Barbie novim crtanima i A trumfovi2.Za odrasle ste super

                        Comment


                        • u potpunosti se slažem sa kiflica od Pet legendi ništa novoga, izišlo je dosta novih gdje je zapelo... hvala ;-)

                          Comment


                          • Može li crtani "Mia i ja" ?

                            Comment


                            • Bok, kada će biti Gru 1 i Gru 2 sinkro na Hrvatski

                              Comment


                              • ako ima cubix i iron kid sinkro. hvala

                                Comment

                                Working...
                                X