Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crtani filmovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li može Niko 2

    Comment


    • molim vas ako može PETAR PAN-Disney produkcija-ima prvi dio (Petar Pan i izgubljeni dječaci) i drugi (Povratak u Nigdjezemsku)...svugdje sam tražila ali sam uspjela naći sinhronizirano na srpski, nigdje na hrvatski...dakle radi se o 2 animirana filma sinhronizirana na hrvatski, produkcija je Disney(na naslovnoj slici je "zeleni list"kao i kod filmova Zvončica1,2,3,4 + Vilinske igre (nažalost nije sinhronizirano) koje imamo i klinci ih obožavaju....unaprijed puno hvala !!!!
      [FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="3"][/SIZE][/FONT]karmen

      Comment


      • Molio bih ako moze animirani film Space.Pirate.Captain.Harlock.2013.

        Comment


        • Da li je moguće "Frozen - Snježno kraljevstvo" postaviti sa sinkronizacijom?
          Crtić je fenomenalan pa bi bilo šteta da ako postoji mogućnost ne bude u rubrici sinkroniziranih crtića.

          Hvala!

          Comment


          • Može li svi crtići o Avataru? imate ih samo dio...posebno ove nove epizode Avatar-legenda o Aangu

            Comment


            • A egrt hlapiA? 2013

              Comment


              • jel bi mogao okaciti nove nick jr crtane (Max i Ruby, Umizoomi)
                i sa disney juniora (Jake i pirati iz Nigdjezemske)

                hvala unapred

                Comment


                • Dankešn za Frozen sinkronizirani. :d
                  Bilo bi cool da velike hitove kao "Frozen" koji nisu sinkro stavite nakon titlanih kad nabavito sinkro. A za starije da TS filmslke hitove zamijenite sa om kad bude moguće.

                  Comment


                  • Imam molbu za crtić "Sherman i mr.Peabody" ako ga uspijete nabaviti.....

                    Comment


                    • Zvončica i gusarska vila - http://www.imdb.com/title/tt2483260/?ref_=fn_al_tt_1
                      Sa sinkronizacijom ako postoji mogućnost. Hvala!

                      Comment


                      • Mene zanima Disney verzije Anastasia,Hercules i Mulan - sinkronizirano. Hvala
                        Last edited by Ketty0; 18-05-14, 18:35.

                        Comment


                        • Bok!
                          Je li može Pocoyo-sinkro verzija naravno ako je ikako moguće.
                          Hvala i svaka vam čast na stranici!
                          pozz

                          Comment


                          • mi bi željeli sinkroniziranu knjigu o džungli (1 dio) te ledeno doba (1 dio)
                            hvala!

                            Comment


                            • knjiga o džungli 1. dio (naravno disney-eva)

                              Comment


                              • i bilo bi super kad bi stavili sinkroniziranu BRAA?U KRET (odličan i poučan crtić nažalost na youtubeu samo na srpski)
                                i naravno MAA U I MEDVJEDA
                                p.s. zakon ste ;)

                                Comment

                                Working...
                                X