Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kultni filmovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jel može neki od ovih prijedloga:

    The ugly truth http://www.imdb.com/title/tt1142988/?ref_=nm_knf_i3

    Plan B http://www.imdb.com/title/tt1212436/?ref_=nm_flmg_act_8

    Secret Admirer http://www.imdb.com/title/tt0089981/

    i još uvijek prijedlog the wedding planner http://www.imdb.com/title/tt0209475/?ref_=tt_rec_tt
    Last edited by caroline; 30-10-13, 10:53.

    Comment


    • Jel moze ovaj film http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...54176721,d.Yms, nemoguce ga je pronaci sa prijevodom na netu a glumi legendarni Chow Yun-fat, inače engleski prijevod za naziv ovog filma je FLAMING BROTHERS

      Comment


      • Pročitao sam genijalnu knjigu "The Ice Princess" Camille Lackberg
        Bila je BESTSELLER u Evropi i Americi.
        ... Snimljen je i film po knjizi: "Ledena princeza" - http://www.imdb.com/title/tt1024902/?ref_=fn_al_tt_1
        Ako baš i ne spada u kultne mogao bi se staviti u nove.

        DankeA n unaprijed!

        Comment


        • Posljednji film koji ste objavili u rubrici 'Kultni filmovi' objavljen je 21.09.2013., dakle prije više od mjesec dana.
          U međuvremenu su članovi postavili niz prijedloga, od kojih niti jedan do danas nije ispunjen.

          Znači li to da više nemate namjeru uvažavati naše prijedloge?

          Ako je tako, onda ovaj dio foruma i naši postovi, na žalost, gube svoj smisao.

          Comment


          • Originally posted by Igor_A. View Post
            Posljednji film koji ste objavili u rubrici 'Kultni filmovi' objavljen je 21.09.2013., dakle prije više od mjesec dana.
            U međuvremenu su članovi postavili niz prijedloga, od kojih niti jedan do danas nije ispunjen.

            Znači li to da više nemate namjeru uvažavati naše prijedloge?

            Ako je tako, onda ovaj dio foruma i naši postovi, na žalost, gube svoj smisao.
            Zbog tehničkih problema za sada nismo u mogućnosti ispunjavati zahjteve
            Uskoro ćemo nadoknaditi sve propuste i više od toga
            Hvala na razumijevanju


            Srdačan pozdrav!

            Comment


            • Meni se čini da je rubrika Kultni filmovi izgubila smisao.
              Teško se može "Junfer u četrdesetoj" smatrati kultnim. 500-ak filmova u rubrici kultni ne zaslužuju taj epitet.
              ... Mislim da je potrebna nova rubrika.
              Rubrika koja bi se mogla zvati "Rado gledani filmovi" ili "Filmski Bestseller" ili slično ...

              Comment


              • Originally posted by jebacnik View Post
                Meni se čini da je rubrika Kultni filmovi izgubila smisao.
                Teško se može "Junfer u četrdesetoj" smatrati kultnim. 500-ak filmova u rubrici kultni ne zaslužuju taj epitet.
                ... Mislim da je potrebna nova rubrika.
                Rubrika koja bi se mogla zvati "Rado gledani filmovi" ili "Filmski Bestseller" ili slično ...
                Pozdrav,

                rubriku kultnih filmova smo zapravo svi mi kreirali, TI, ja i ostali korisnici, svojim prijedlozima i sl.
                iako mnogi od nas niti neznaju sto je to kultni film i sto zapravo spada u tu kategoriju filmova prvenstveno to neznamo stoga jer nismo niti educirani u tom smjeru a neke od nas niti ne zanima u kojoj je kategoriji smjesten koji film, vec nam je mnogo bitnije da je taj film postavljen i da ga mi mozemo skinuti. Kada bismo kategorizirali filmove na kultne i ine opet bi bilo dosta nedoumica dal film spada u tu kategoriju ili ne. Nadalje problem postoji i kod zanra filma gdje je jedan film ponekada svrstan u tri kategorije ili cak vise npr. Horror/SF/Akcija po mom film moze biti samo jednog zanra, ali opet napominjem da nisam educiran za takove stvari, vec sam ovdje clanom toliko da si skinem ono sto mi je zanimljivo i pogledam ako je to po mojoj procjeni dovoljno kvalitetno i gledljivo a dal je to zanrovski smjesteno dobro ili ne, ili dali je to kultni ili ini film, manje me zanima, kao i vecinu nas.
                Stoga dal ima nesto smisla ili ne manje je bitno od toga, dal film ima ispravan titl, zvuk, kvalitetu slike i ostalo sto je mnogo bitnije od ovoga sto si ti naveo. Mislim da bi se prvo trebalo poraditi na tome da se kvaliteta postavljenih datoteka poveca, da se kompletiraju serije koje nisu kompletne, da se poprave linkovi koji nisu ispravni, da se poradi na tome da se lose ekstenzije (TS) zamijene boljima barem (DVD) pa tek kada sve to odradi, onda bi se moglo razmisljati o tome da se filmovi razvrstaju medju kultne i manje kultne je uvjeren sam da mnogima od nas ovdje to i nije tako bitna stvar

                lijepi pozdrav
                Last edited by Dvorska-Luda; 30-10-13, 11:04.

                Comment


                • Slažem se sa svime.
                  Stvar je u tome da je do, recimo, 750 filmova u rubrici, značilo da je film koji je stavljen "Sigurno" vrijedan gledanja.
                  Danas se to razvodnilo i epitet "Kultni" na stranicama nije nikakva garancija kvalitetnog filma.

                  Ako se slažeš, izgubiti 2 sata gledajući dosadan ili loš film nije baš nešto A?ber. Jednako kao i izgubiti dan ili dva čitajući lošu knjigu.
                  Možeš razviti ukus za filmove ili knjige, ali ako je knjiga prodana u 7 miliona primjeraka ili film broji milione posjetitelja praktički je nemoguće da ćeš ga smatrati izgubljenim vremenom. To je osjećaj koji mi fali u rubrici Kultni.
                  Last edited by jebacnik; 31-10-13, 12:28. Reason: gramatika

                  Comment


                  • Drago mi je da ste se opet aktivirali ;)

                    Obzirom na dosadašnju pauzu, želim vas podsjetiti na moje prijedloge, jer smatram da se radi većinom o kultnim filmovima.

                    Hvala !

                    Comment


                    • Hvala, hvala ...

                      Može li BILOXI BLUES (1988.), www.imdb.com/title/tt0094746 ?

                      Lijep pozdrav

                      Comment


                      • Hvala vam što radite veliki posao. Mislim da filmofili dolaze na svoje

                        Ovaj put predlažem:

                        TO SIR, WITH LOVE (1967.), www.imdb.com/title/tt0062376
                        LILI MARLEEN (1981.), www.imdb.com/title/tt0082661
                        LAST TANGO IN PARIS (1972.), www.imdb.com/title/tt0070849
                        BAREFOOT IN THE PARK (1967.), www.imdb.com/title/tt0061385
                        POINT BLANK (1967.), www.imdb.com/title/tt0062138

                        Lijep pozdrav !

                        Comment


                        • Hvala vam lijepa. Kad je ovako lijepo krenulo, još nekoliko prijedloga:

                          THE OLD MAN AND THE SEA (1958.), www.imdb.com/title/tt0052027
                          HUD (1963.), www.imdb.com/title/tt0057163
                          OF MICE AND MEN (1939.), www.imdb.com/title/tt0031742
                          TORTILLA FLAT (1942.), www.imdb.com/title/tt0035460
                          CHISUM (1970.), www.imdb.com/title/tt0065547

                          Lp

                          Comment


                          • Pa još:

                            McCABE AND MRS. MILLER (1971.), www.imdb.com/title/tt0067411
                            THE STORY OF DR. WASSEL (1944.), www.imdb.com/title/tt0037316
                            CANNERY ROW (1982.), www.imdb.com/title/tt0083717
                            SOUTH PACIFIC (1958.), www.imdb.com/title/tt0052225
                            UNCONQUERED (1947.), www.imdb.com/title/tt0039931

                            Hvala na strpljenju ;)

                            Comment


                            • Možda da ponudite kao stvarno kultne i :

                              RYAN'S DAUGHTER (1970.), www.imdb.com/title/ttoo66319
                              THE GARDEN OF FINZI - CONTINIS (1970.), www.imdb.com/title/tt0065777
                              DIVORCE, ITALIAN STYLE (1961.), www.imdb.com/title/tt0055913

                              Lp

                              Comment


                              • Blame it on rio

                                Comment

                                Working...
                                X