Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV-Serije prijedlozi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Royals-1. i 2. sezona

    Pozdrav, može The Royals prva i druga sezona. Ima samo prva epizoda 1.sezone

    Comment


    • stao nam je Gotham na 10. epizodi. nastavak pliz! isto tako serija Scream zadnja epizoda nedostaje. stari sam korisnik dajte zavrsite pliz.

      Comment


      • Bok
        Molim Vas, ako je moguće, još nekoliko novih serijala: Shades of Blue, The Grinder, Supergirl, Dickensian, Beowulf: Return to the Shieldlands. Isto tako ako može daljnje sezone: The Good Wife, Criminal minds, Madam Secretary.
        Unaprijed hvala
        Pozdrav

        Comment


        • Zamolio bi vas za serijal - Law & Order
          Svi serijali tog žarna su prva liga!
          Hvala ekipi!

          Comment


          • Pozdrav,
            Molim Vas da uzmete u obzir da završite seriju Dobra žena (The Good Wife)

            Comment


            • Pozdrav,

              Sa serijom Empire stali ste na 4. epizodi druge sezone. Hoćete li nastaviti sa istom?

              Comment


              • Pozdrav, hocete li dodati ostale epizode iz 5 sezone 2 Broke Gilrs?

                Comment


                • Serija Mom je odlicna, zasto ne postavite epizode? Primijetila sam da odustanete od dosta serija, postavite prvih par epizoda i to je to...steta

                  Comment


                  • Apsolutno se slažem za seriju Mom. Odlična serija, a vi ste bili stavili samo nekoliko prvih epizoda kada je serija izašla i onda stali.

                    Comment


                    • Pozdrav
                      Zadnjih nekoliko epizoda serija (Moderna obitelj, Scorpion i sl., kao i filmovi), znaci one koje sam skinuo u zadnja 2-3 dana, ne mogu
                      pokrenuti na TV-u (sa vanjskog harda). Na računalu i dalje rade. A to ste promjenili u zadnja 2-3 dana.
                      Unaprijed hvala na odgovoru. Pozdrav

                      Comment


                      • Poštovani
                        Da li još netko od korisnika ima problem poput navedenog u prošlom postu.
                        Hvala
                        Pozdrav

                        Comment


                        • I kod mene su problemi kod nekih serija kad se trebaju pokrenuti preko TV-a. Zasad sam primjetio u zadnjih nekoliko epizoda Boscha i Moderne obitelji.

                          Comment


                          • Originally posted by ZeljkoRijeka View Post
                            I kod mene su problemi kod nekih serija kad se trebaju pokrenuti preko TV-a. Zasad sam primjetio u zadnjih nekoliko epizoda Boscha i Moderne obitelji.


                            Navedite linkove kako bismo mogli izvrsiti provjeru

                            Isto tako potrebno je da opisete error prilikom reprodukcije



                            Hvala

                            Comment


                            • Molim CHICAGO PD III sezonu

                              Comment


                              • Molim vas da ponovno stavite seriju "The Bible".
                                Nesto nije u redu sa downloadom.
                                Lp.

                                Comment

                                Working...
                                X